Hakkımızda

Misyonumuz

Emay Bilişim Kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden maksimum fayda elde edebilecekleri hizmetleri sunmak, iştirakçilerimizin ve çalışanlarımızın mesleklerini icra ederken işlerinden duydukları memnuniyeti ve gelir düzeylerini maksimize edecek ortam yaratmak, sevk ve idaresini sağlamaktır.


Vizyonumuz

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında "Kalitede Süreklilik", "Üretkenlik", "Özgün Fikirler", "Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.Emay Bilişim Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye' de en iyi olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.


Neden Biz ?

Eskiden büyük balık küçük balığı yutardı şimdi ise hızlı balık yavaş balığı yutmaktadır.Emay internette hızlı ve etkili bir şekilde yerinizi almanızı önemsiyoruz. Hem hizmetlerimizle hem de ürünlerimizlekurumsallaşmanızda rakiplerinize gözle görülür bir fark oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Size tüm gereksiz resmiyet ve bürokrasilerden uzak samimiyet ve güven üzerine kurulu bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.Çünkü biz iş yapmak ve size katkı sağlamak istiyoruz.Kısa sürede etkili mesafeler kat etmenizi rakiplerinize gözle görülür bir fark atmanızı istiyoruz.Çünkü bütün bunları sizin de istediğinizi biliyoruz.


Bildiğimizi okumuyor sizi dinliyoruz. Sizi dinlemeden sizin için en iyi çalışmanın çıkmayacağını biliyoruz.Sizi etkili bir şekilde dinliyor, bilgi ve tecrübemizle birleştirerek uygulamaya geçiyoruz.Hizmetlerimizin ve ürünlerimizin kalitesinde ve Paketlerimizda iddialıyız.Sunduğumuz hizmetlerin ağırlıklı noktası eğitim ve tanıtım üzerinedir. Emay Medya Bu da sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenizi sağlamaktadır.Böylece cirolarınızın en kısa sürede gözle görülür bir şekilde artmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz.
Copyright 2016 Emaybilisim.com.tr Tüm Hakkı Saklıdır.